uk  en_GB  ru_RU 
6 Днів Сафарі в Танзанії
Головна » 6 Днів Сафарі в Танзанії

6 Днів Сафарі в Танзанії

safari_2021_africanqueen.com.ua_69

Розмір групи: 1 - 7 дорослих

 

Тривалість туру: 6 -денне сафарі в Танзанії

Цей тур передбачає відвідування кількох туристичних місць Танзанії, таких як:

 • Національний парк Тарангіре

 • Національний парк Серенгеті

 • Заповідник Нгоронгоро та відвідування села Масаї

 • Національний парк Озеро Маньяра

Автомобілі та траснсфер з Аеропорту:

Toyota Land Cruiser 4X4. Виготовлено за індивідуальним замовленням: відкидний дах,  зсувні вікна, ремені безпеки і додатковий паливний бак. Холодильник для охолодження напоїв, одна пара біноклів на 2х чоловік, пристрої для зарядки фотоапаратів і смартфонів. Зустріч і висадка в аеропорту на Toyota Land Cruiser 4X4 або на міні-автобусі.

Розміщення:

Пункт призначення Запитаний готель Тип номеру готелю Ніч
Arusha Gran Melia Hotel Arusha Deluxe Mount Meru View 1
Tarangire Mawemawe Manyara Lodge Villa Room 1
Serengeti Melia Serengeti Lodge Melia Lagoon View 2
Ngorongoro Mawemawe Manyara Lodge Villa Room 1

 

ДЕНЬ 1: Прибуття аеропорту JRO - готель Gran Melia Arusha

Прибуття на зустріч в аеропорт і допомога нашого водія після короткого інструктажу супроводжуйте машину за годину їзди до готелю Gran Melia.

Прибудьте і проведіть вас до готелю, розслабтесь та насолоджуйтесь перебуванням перед тим, як наступного дня розпочнеться ваше сафарі.

Проживання: Gran Melia Arusha Харчування: Вечеря та сніданок

 

День 2: Місто Аруша / Гра керує національним парком Тарангіре

Зустріньтесь із вашим гідом -водієм у лаунжі готелю, виїдьте біля готелю близько 8:00 до Національного парку Тарангіре.

Поїхати близько 2 годин до національного парку Тарангіре, парк проходить уздовж лінії річки Тарангіре і складається переважно з низьких пагорбів на дні Великої Ріфтової долини. Його природна рослинність в основному складається з лісу акації та гігантських африканських дерев баобабів з величезними болотистими територіями на півдні.

І річка, і болота діють як магніт для диких тварин у посушливий сезон Танзанії. Національний парк Тарангіре, як відомо, містить деякі з найбільших стад слонів в Африці. Цей африканський національний парк також є домом для трьох рідкісних видів тварин-Великого Куду, Орікса з вухатими вухами, а також кількох попелястих шпаків.

Проживання: Mawemawe Manyara Lodge Харчування: сніданок, обід та вечеря

 

День 3: Поїздка до національного парку Серенгеті

Встаньте рано, снідайте в національний парк Серенгеті, проїдьте через високогір'я Нгоронгоро. Відвідайте село масай між Нгоронгоро та національним парком Серенгеті.

Ваш візит включає демонстрацію традиційного танцю масаї, можливість побачити повсякденну роботу села масаї та можливість придбати ювеліра місцевого виробництва. Після досвіду їдьте на безкрайню рівнину.

Національний парк Серенгеті величезний; вона займає приблизно 12 000 кв. миль. Це найстаріший парк Танзанії і найскладніша екосистема на землі. Флора і фауна майже такі ж, як і сотні століть тому.

У Національному парку Серенгеті є так багато цікавого і цікавого. Одне з найкращих місць для виявлення великих хижаків, таких як леви, леопарди, гепарди та гієни, - це долина Серонера. Ви також можете побачити слонів, зебр, слонів, жирафів, антилоп гну та багато інших видів у будь -який день.

Проживання: Melia Serengeti Lodge Харчування: сніданок, обід та вечеря

 

 

День 4: Гра на цілий день рухає національним парком Серенгеті

Дві ігрові поїздки в цей день, рано вранці перед сніданком, ви будете їздити на сонячних іграх, що займе приблизно 1-2 години часу, коли вас повернуть до вашого будиночка на сніданок та короткий відпочинок до обіду.

Після смачного обіду у вашому будиночку ви поїдете вдруге ігровими поїздками з дня до заходу сонця, після чого повернетесь до Лоджу.

За бажанням, здійсніть додаткове сафарі з гарячими кулями на величезних рівнинах (за додаткову плату 590 доларів на людину).

Подивитись на антилоп гну, зебр і газелей зверху-це один раз у житті.

Проживання: Melia Serengeti Lodge Харчування: сніданок, обід та вечеря

 

День 5: Серенгеті - заповідник Нгоронгоро

Після сніданку, приготованого для їзди на маршруті до заповідників Нгоронгоро, кратер має ширину понад 20 кілометрів і глибину приблизно 600 метрів. Насолоджуйтесь ігровими дисками всередині стіни кратера. Кратер Нгоронгоро - одна з найбільших неушкоджених кальдер у світі та одна з найвидовищніших визначних пам'яток у всій Африці.

У цій чудовій кальдері живуть усі ВЕЛИКІ ПІТЬ носорогів, левів, леопардів, буйволів та слонів; інші - це зебра, бегемот, гну і гієна.

Птахи включають фламінго на озері Сода, гусей, лелек, грифів та інших сімей птахів легко помітити.

Насолоджуйтесь одноденним переглядом ігор для пікніків на джерелах Нгоітокток, пізно ввечері підніміться і їдьте до мто ва мбу на вечерю та ніч.

Проживання: Mawemawe Manyara Lodge Харчування: сніданок, обід та вечеря

 

День 6: Національний парк / аеропорт озера Маньяра

Після сніданку близько 8:00 їзди до національного парку озеро Маньяра, ви подорожуєте мальовничими краєвидами річок Ескарп.

Під час руху ви побачите, як масаї пасуть свою худобу та кіз безпосередньо перед входом у парк, ви проїдете через невелике, але зайняте село Мто -ва -Мбу, відоме своїм населенням до 120 племен та живою барвистою атмосферою.

Прибувши на озеро Маньяра, ви ввійдете в парк і почнете свою ігрову подорож спочатку через пишний ліс, а потім вийдете на відкритий луг та уздовж озера.

Пташиний світ у цьому парку-рай для спостережень за птахами з багатьма ендемічними видами.

Ви також можете очікувати побачити різноманітних тварин, таких як імпала, слони, дик-дік, бушбак, бегемоти, і, якщо вам пощастить, ви можете побачити відомих дерев, що лазять по левах Маньяри.

Насолоджуйтесь одноденним переглядом ігор на озері Маньяра з обідом на пікнік. У другій половині дня їде до аеропорту назад додому або розширення до Занзібару.

Кінець вашого сафарі!

 

Цитати:

З березня по 31 червня 2021 р.
Кількість людей (дорослих) Ціна за особу
1 4608,00
2 3005,00
3 4912,00
4 2534,00
5 2572,00
6

2377,00

7 2427,00
З 01 липня 2021 року по грудень 2021 року
Кількість людей (дорослих) Ціна за особу
1 5240,00
2 3623,00
3 3445,00
4 3760,00
5 3193,00
6 2995,00
7 3047,00

 

Обов’язкова різдвяна добавка: 40 доларів США на особу 24, 25, 26 та 31 грудня 2021 року та 1 січня 2022 року

Пакет включає

 • Вхідна плата за атракціони, як детально
 • Транспортуйте за допомогою Safari Land Cruiser 4WD з верхньою частиною даху
 • Кава, закуски та питна вода під час сафарі
 • Професійний посібник водія, який розмовляє англійською мовою. Доброзичливий, досвідчений та пристрасний водій із широкими знаннями культури, флори та фауни
 • Проживання у двомісному номері/номері Твін та харчування, як описано вище
 • Весь трансфер з аеропорту, як описано вище

Пакет Виключити

 • Поради водіям та готелям
 • Service Послуги прання та алкоголю
 • Віза
 • Сафарі на повітряних кулях
 • Міжнародні та внутрішні рейси
 • Страхування подорожей та медичне страхування

Все, про що вище не йдеться

 

ФАКУЛЬТАТИВНА ДІЯЛЬНІСТЬ, ЩО РОБИТИ ПІД ЧАС САФАРІ

1. Сафарі на повітряній кулі в Серенгеті на 4 день

Насолоджуйтесь неймовірним, приголомшливим сафарі, що пролітає над національним парком Серенгеті, і отримайте найкращий вигляд, щоб зробити незабутні фотографії з приголомшливим сходом сонця.

Сафарі на повітряних кулях починається, коли ви збираєтесь із свого будиночка або спеціального табору для зустрічі у вашому домі о 05.30 ранку.

Незабаром ви сідаєте на «Ленд Роверс», щоб потрапити на місце старту, подорож тривалістю приблизно 30-40 хвилин, вчасно, щоб побачити світанок та надування повітряної кулі.

Після завершального інструктажу з безпеки перед польотом ви сідаєте на зліт.

Напрямок і тривалість польоту залежить від вітру та погодних умов дня, але середній час польоту становить близько однієї години.

Частина польоту буде на висоті щонайменше 1000 футів для чудових панорамних видів рівнин, інша частина буде на висоті верхівки дерева для унікальних видів дикої природи.

Пілот висадить повітряну кулю біля однієї з ігрових стежок, а потім поділиться з вами тостом з шампанським.

Ціна з особи $ 590

Mawemawe Manyara Lodge

Резервувати зараз!

Резервуйте зараз - Сафарі з дикою природою, Походи в гори, Культурні тури, Відпочинок на пляжі, Корпоративні подорожі, Сафарі на повітряних кулях, Весілля та медовий місяць

Галерея

Задоволені Клієнти