uk  en_GB  ru_RU 
7 Днів Сафарі “Північного Кола” в Танзанії
Головна » 7 Днів Сафарі “Північного Кола” в Танзанії

7 Днів Сафарі "Північного Кола" в Танзанії

safari_2021_africanqueen.com.ua_4

Розмір групи: 1 - 7 дорослих

 

Тривалість туру:  7 днів 6 ночей сафарі

Цей тур передбачає відвідування кількох туристичних місць Танзанії, таких як:

 • Національний парк Тарангіре

 • Національний парк Серенгеті

 • Заповідник Нгоронгоро

  • Озеро Еясі

Список проживання:

Місто Запитаний готель Тип кімнати Ні вночі
Місто Аруша Готель Kibo Palace Представницький номер 1
Тарангіре Marera View Lodge Стандартний номер 1
Серенгети Н.П Наметовий табір Серенгеті Матаві Стандартний намет 2
Нгоронгоро Marera View Lodge Стандартний номер 1
Озеро Еясі Marera View Lodge Стандартний номер 1

Трансфер автомобіля та аеропорту Safari:

* Toyota Land cruiser 4X4 на замовлення: спливаюча дах, відкриваються розсувні вікна, ремені безпеки та додатковий паливний бак. Холодильник для охолодження напоїв, один бінокль на пару, розетки для зарядки камер і смартфонів.

* Забирати та висаджувати в аеропорту за допомогою Toyota Land cruiser 4X4 або міні -автобуса.

День 1: Виберіть аеропорт Аруша / Національний парк Аруша

Після прибуття в аеропорт зустріньтесь і за допомогою нашого водія -гіда, після короткого інструктажу, службовець автомобіля відправляється до національного парку Аруша. Цей невеликий, але красивий національний парк Танзанії є найближчим національним парком як до відомого сафарі -міста Аруша, так і до міжнародного аеропорту Кіліманджаро.

Не тільки багатий тваринний світ у парку, але це також один з найкрасивіших та різноманітних за топографією парків Танзанії.

До трьох найважливіших особливостей парку належать міцна гора Меру (друга найвища вершина Танзанії на висоті 4566 м), озера Момела різного кольору та 3 -кілометровий кратер Нгурдото.

Вдень вас чекає обід на пікнік, близько 17.00, ми здійснюємо коротку подорож назад у місто Аруша, де ми повинні прибути близько 18.00, щоб висадити вас у вашому готелі

Проживання: Kibo Palace Hotel Харчування: Тільки сніданок

 

День 2: Готель Kibo Palace / Ігри керують Національним парком Тарангіре

Рано вранці ви поснідаєте і візьмете ланч -бокси, після чого приблизно 2 години 30 хвилин їздите до національного парку Тарангіре, де ви зможете побачити велику кількість слонів, антилоп гну, зебр.

Річка Тарангіре є джерелом води для диких тварин під час посушливого сезону, багато диких тварин можна легко помітити вдень, тому що вони приходять до берегів річки, щоб попити води.

Також у цьому парку багато дерев баобабів. Насолоджуйтесь одноденним оглядом річки Тарангіре під час пікніка. Пізно вдень ваш гід їде до Карату на вечерю та ніч.

Проживання: Marera View Lodge Харчування: сніданок, обід для пікніка та вечеря

 

День 3: Лодж Marera View / Національний парк Серенгеті

Після сніданку виселення з будиночка, готового до сафарі, до Національного парку Серенгеті. Національний парк Серенгеті величезний; вона займає приблизно 12 000 кв. миль. Це найстаріший парк Танзанії і найскладніша екосистема на землі. Флора і фауна майже такі ж, як і сотні століть тому.

У Національному парку Серенгеті є так багато цікавого і цікавого. Одне з найкращих місць для виявлення великих хижаків, таких як леви, леопарди, гепарди та гієни, - це долина Серонера. Ви також можете побачити слонів, зебр, слонів, жирафів, антилоп гну та багато інших видів у будь -який день.

Розміщення: Намет у таборі в Серенгеті Матаві: сніданок, обід для пікніка та вечеря

 

День 4 Повний день гри в національному парку Серенгеті

Дві ігрові поїздки в цей день: Рано вранці перед сніданком ви вирушите на східні ігрові поїздки, що займе приблизно 1-2 години часу, коли вас повернуть до вашого будиночка на сніданок та короткий відпочинок до обіду.

Після смачного обіду у вашому будиночку ви поїдете вдруге ігровими поїздками з дня до заходу сонця, після чого повернетесь до Лоджу.

Розміщення: Намет у таборі в Серенгеті Матаві: сніданок, обід для пікніка та вечеря

 

День 5: Національний парк Центральний Серенгеті / Заповідна зона Нгоронгоро

Після сніданку виселення з будиночка, готового до поїздки в дорогу до заповідників Нгоронгоро. Кратер має ширину понад 20 кілометрів і глибину приблизно 600 метрів. Якщо вам пощастить і у вас буде ясний день, знизу ви зможете побачити весь шлях навколо стінок кратера.

Сьогодні ви пограєте по підлозі кратера, через пасовища та ліс, і побачите содове озеро під назвою озеро Макат.

Кратер Нгоронгоро славиться присутністю великої п’ятірки буйволів, чорних носорогів, слонів, левів та леопардів. Він також містить багато інших тварин, таких як гепарди, зебри, бегемоти, сервальські кішки, гієни та гну.

Проживання: Marera View Lodge Харчування: сніданок, обід для пікніка та вечеря

 

День 6: Озеро Еясі

Вранці ви поснідаєте, а потім виберете упаковані ланч -бокси, готові до ігрової поїздки на озеро Еясі. В озері Еясі ви відвідаєте культурну та природну спадщину Хаздабе та Датога.

Ви дістанетесь до віддалених рівнин, де живуть збирачі -мисливці Хадзабе. Їх поселення не є постійними. Ви дізнаєтесь про створення їхніх хатин, як і чому вони рухаються. Вдень вирушайте на прогулянку, вивчаючи знання кущів Хадзабе та їх використання різних рослин.

У другій половині дня ви будете обідати у місці для пікніка, пізно ввечері їздити назад до свого будиночка для відпочинку та ночівлі.

Проживання: Marera View Lodge Харчування: сніданок, обід для пікніка та вечеря

 

День 7: Національний парк / аеропорт озера Маньяра

Після сніданку виселення з будиночка, готового до сафарі, до Національного парку Озеро Маньяра.

Національний парк "Озеро Маньяра", ви подорожуєте мальовничими краєвидами розколів долини Ескарп.

Під час руху ви побачите, як масаї пасуть свою худобу та кіз безпосередньо перед входом у парк, ви проїдете через невелике, але зайняте село Мто -ва -Мбу, відоме своїм населенням до 120 племен та живою барвистою атмосферою.

Прибувши на озеро Маньяра, ви ввійдете до парку і почнете свою ігрову подорож спочатку через пишний ліс, а потім вийдете на відкритий луг та край озера.

Пташиний світ у цьому парку-рай для спостережень за птахами з багатьма ендемічними видами.

Ви також можете очікувати побачити різноманітних тварин, таких як імпала, слони, дик-дік, бушбак, бегемоти, і, якщо вам пощастить, ви можете побачити відомих дерев, що лазять по левах Маньяри.

Вдень їде близько 2 годин до аеропорту Аруші, щоб почати свій рейс до Занзібару.

Кінець нашої служби

 

Ціни:

З березня по 31 червня 2021 р.

Кількість людей (дорослі) Ціна з особи
1 4474
2 3168
3 2823
4 2583
5 2492
6 2387
7 2350

З 01 липня 2021 року по грудень 2021 року

Кількість людей (дорослі) Ціна з особи
1 4538
2 3233
3 2888
4 2648
5 2557
6 2452
7 2416

 

ФАКУЛЬТАТИВНА ДІЯЛЬНІСТЬ, ЩО РОБИТИ ПІД ЧАС САФАРІ

 • Сафарі на повітряній кулі в Серенгеті

  Насолоджуйтесь неймовірним, приголомшливим сафарі, що пролітає над національним парком Серенгеті, отримайте найкращий вигляд, щоб зробити незабутні фотографії з приголомшливою ціною на схід на людину $ 590

 • Відвідайте ущелину Олдувай

  Поїхати прямо до Колиски людства через заповідну зону Нгоронгоро. Насолоджуйтесь маршрутними іграми до прибуття до ущелини. Прибути в ущелину Олдувай, де Луїс і Мері Лікі виявили Homo habilis, який вважається одним з найдавніших представників людського роду. Погуляйте по місцях розкопок і дізнайтеся більше про це чудове місце на Землі. Пізніше, відвідавши ущелину, ми поїдемо на нескінченну рівнину в Серенгеті на вечерю, на ніч та підготуємось до цілоденних ігрових поїздок наступного дня. Ціна з особи 35,40 $

 • Відвідайте музей танзаніту

  Відвідування Музею досвіду танзанітів дає вам можливість насолодитися однією з головних визначних пам'яток Аруші. Це захоплююча подорож, яка приведе вас прямо до серця цього дорогоцінного дорогоцінного каменю. Під час екскурсії відвідувачі розуміють, чому танзаніт не тільки такий рідкісний і затребуваний, а й складності, пов’язані з його видобутком, навички різання та полірування дорогоцінного каменю, а також насолоджуючись історіями та міфами, що оточують камінь.

 • Відвідайте село Масаї/Бома

  Відвідування Масаї Боми (екскурсія по селу Масаї) - це цікавий досвід. Коли ви прибуваєте до села, схвильовані діти та дорослі вітають вас із піснею та танцями, у певний час один із танцюристів граціозно стрибатиме вгору -вниз. Стрибки мають висоту декількох футів! Вас також запросять спробувати потанцювати.

  Тоді вас зустрінуть в одній із садиб у селі, сільські хатини (звані Маньятта) зроблені з коров’ячого гною та глини, наклеєної на каркаси з палиць. Це досить практично, масаї утримують поголів’я великої рогатої худоби, а гній завжди є у великій кількості, і це безкоштовно. Один із ваших господарів дасть вам уявлення про життя масаїв, деякі з них можуть не розмовляти англійською, але наші посібники перекладатимуть для вас та старійшин, щоб можна було обмінюватися історіями. Ціна за автомобіль 60 $

Резервувати зараз!

Резервуйте зараз - Сафарі з дикою природою, Походи в гори, Культурні тури, Відпочинок на пляжі, Корпоративні подорожі, Сафарі на повітряних кулях, Весілля та медовий місяць

Галерея

Задоволені Клієнти