uk  en_GB  ru_RU 
Про Нас
Головна » Про Нас

Про Нас

African Queen Україна є партнером туристичної компанії в Танзанії African Queen Adventures , яка пропонує індивідуальні сафарі в Танзанії, які реалізують Ваші мрії про сафарі. Ми любимо показувати Вам відомі природні чудеса цієї країни, а також приховані скарби. Ми проводимо Вас з найкращих місць дикої природи на півночі Танзанії до чистої справжньої дикої місцевості на півдні та з вершини Кіліманджаро до нескінченних ділянок білих піщаних пляжів у тропічному Занзібарі.

Чому варто вибрати Пригоди African Queen Україна?

 

Приватні сафарі

Усі різні і мають інші бажання та інтереси, тому жоден маршрут не повинен бути однаковим. Ви віддаєте перевагу відвідувати відомі національні парки на півночі або їхати дорогою, на якій менше подорожували на півдні чи заході? Відкриття для себе великої п’ятірки є у вашому списку бажань, спостереження за птахами чи прогулювальне сафарі в Серенгеті? Приватні сафарі пропонують Вам величезну свободу. Ви можете подорожувати на власних умовах та у власному темпі, оскільки у Вас є приватний гід та автомобіль. Якщо Ви любите зупинятися біля річки на годину, щоб побачити, як купаються табуни слонів, це можливо. Або якщо Ви хочете відпочити біля басейну замість цілодобового спостереження за дикими тваринами, це залежить від Вас. Ми створюємо індивідуальне сафарі, яке відповідає Вашим очікуванням та реалізує Ваші мрії про сафарі.

 

Місцевий туроператор

Ми місцевий туроператор і піклуємось про Вас з моменту прибуття в аеропорт, аж до Вашого відльоту додому. African Queen Adventures є власністю та персоналом танзанійського народу, який народився і виріс у Танзанії та проживає тут. Ми знаємо все про цю країну і можемо розповісти Вам все про іЇ культуру, природу, дику природу та приховані скарби. Ми вважаємо, що це пропонує Вам багатіший та цікавіший досвід. Ще однією перевагою вибору місцевого туроператора є те, що місцеві жителі отримують пряму вигоду від Вашої присутності. Наш офіс базується в Аруші (Танзанія), і у нас є більш ніж 10 -річний досвід роботи в сафарі -бізнесі.

 

Досвідчені багатомовні гіди

Гіди з сафарі - важлива частина успішного сафарі. Чудовий гід з сафарі розуміє, що робить сафарі особливим, і перетворить кожне сафарі в захоплюючу пригоду. Ось чому наша команда складається лише з кваліфікованих та досвідчених гідів, які розповідають та спілкуються виходячи із власного багатого досвіду. Був там та робив те. Усі наші гіди - експерти з дикої природи та чудові помічники. Вони вільно володіють англійською мовою, і більшість з них - багатомовні - говорять більше ніж одною іноземними мовами - включаючи німецьку, іспанську, італійську, українську, російську та китайську.

 

Автомобілі сафарі

У нас є власні автомобілі для сафарі; новітні модифіковані Land Cruisers (повний привід). Ці автомобілі зручні, мають сидіння з високою спинкою та багато місця для ніг. Люки на даху забезпечують оптимальний огляд дикої природи, оскільки цей дах може перевертатися спереду, ззаду і навіть повністю зніматися з автомобіля. Таким чином ви можете встати, вийти з верху автомобіля або навіть сісти на дах. На великих відстанях дах буде закритий. Наші транспортні засоби повністю укомплектовані аптечками, вбудованим холодильником і радіосистемою далекого радіусу дії для зручного спілкування.

 

Персональне обслуговування

Ми вважаємо, що найкращий спосіб створити сафарі Вашої мрії - це спільна робота. Ви розповідаєте нам свої побажання, очікування та інтереси, і ми даємо Вам особисту пораду, коли їхати, де зупинитися та що можна побачити. Ми поєднуємо його з дивовижним маршрутом індивідуального сафарі, який реалізує Ваші мрії про сафарі. Маючи більш ніж 10 -річний досвід планування унікальних маршрутів сафарі, ми усвідомлюємо важливість особистого приватного обслуговування та уваги до деталей.

 

Конкурентні ціни

Як місцева сафарі -компанія, що базується в Аруші, у нас є конкурентоспроможні тарифи, які ми можемо пропонувати нашим клієнтам, тому у Вас є цінова перевага при бронюванні у нас. Ми пропонуємо конкурентоспроможні ціни для будь-якого бюджету, від недорогих до надзвичайно розкішних сафарі. Ви також можете попросити у нас особистої поради щодо того, де заощаджувати та де витрачати.

Резервувати зараз!

Резервуйте зараз - Сафарі з дикою природою, Походи в гори, Культурні тури, Відпочинок на пляжі, Корпоративні подорожі, Сафарі на повітряних кулях, Весілля та медовий місяць

Задоволені Клієнти

Галерея