uk  en_GB  ru_RU 
Умови Бронювання
Головна » Умови Бронювання

Умови Бронювання

African Queen Adventures місцева компанія має ліцензію TALA та діє згідно із законодавством Об'єднаної Республіки Танзанія. Будь ласка, уважно прочитайте ці Умови бронювання, оскільки разом вони визначають наші зобов'язання та складають основу вашого контракту з нами.

У цих Умовах бронювання «нас» / «ми» / «наш» відноситься до African Quenn Adventures, а «ви» / «ваш» / «мандрівники» - до всіх осіб, які беруть участь у бронюванні.

Щоб зробити замовлення: для бронювання нам потрібні повні імена та дати народження всіх мандрівників, застава, що не відшкодовується, у розмірі 25% (якщо не вказано інше) та підписана копія наших Умов бронювання.

Щоб забронювати рейс: Щоб забронювати рейс, нам потрібні повні імена та дати народження всіх мандрівників, відсканована копія вашого паспорта та повна оплата. Усі бронювання авіаквитків здійснюються миттєво, тому ми не можемо утримувати місця та не можемо підтвердити ціну, доки не отримаємо ваш платіж. Мандрівникам, які бронюють авіаквитки, ми настійно рекомендуємо платити кредитною карткою, оскільки платіж надходить миттєво. Усі бронювання авіаквитків не підлягають зміні та поверненню.

Ціни: Всі ціни вказані у доларах США та залежать від наявності на момент бронювання. Ціна гарантується лише після отримання повної оплати. Зміни цін можуть відбуватися з причин, що не залежать від нас, які збільшують вартість продукту або послуги. До таких факторів належать, крім іншого, несприятливі коливання валютних курсів, паливні збори, державні збори та податки. У разі підвищення ціни ми негайно повідомимо вас, і додаткові витрати будуть додані до вашого рахунку та сплачені вами.

Платежі: Для підтвердження бронювання ми вимагаємо 25% безповоротного депозиту, а повна оплата має бути здійснена не пізніше ніж за 45 днів до від'їзду, якщо не вказано інше. Деякі послуги повинні бути повністю оплачені під час бронювання (включаючи, крім іншого, авіаквитки). Якщо остаточний платіж не буде отримано за 45 днів до вильоту, деякі послуги можуть бути автоматично скасовані. Ми підкоряємося умовам бронювання постачальників, тому, якщо послуга автоматично скасовується, вона може бути недоступна для відновлення за тією самою ціною, якщо взагалі буде доступною. У разі перебронювання послуги за вищою ціною, додаткові витрати будуть додані до вашого рахунку та сплачені вами. Для бронювань, зроблених до 45 днів до від'їзду, потрібна повна оплата в момент бронювання. Для міжнародних клієнтів оплата може здійснюватись кредитною карткою або банківським переказом. Для місцевих клієнтів оплата може здійснюватися кредитною карткою, банківським переказом або готівкою у доларах США. Ці Умови бронювання набирають чинності з моменту отримання нами від вас платежу, незалежно від того, отримали ми підписану копію чи ні.

Поправки: Будь ласка, негайно повідомте нам письмово, якщо ви хочете змінити своє бронювання. У разі внесення поправки будь-які додаткові платежі або збори, крім будь-яких понесених зборів з постачальниками, будуть додані до вашого рахунку та сплачені вами. У разі зменшення кількості мандрівників ваше бронювання буде перераховане, і ми повідомимо вас про переглянуту ціну, а будь-які додаткові витрати будуть додані до вашого рахунку та сплачені вами.

Скасування: Будь ласка, негайно повідомте нам письмово, якщо ви хочете скасувати своє бронювання. У разі скасування ваш депозит не підлягає відшкодуванню, і якщо ви заплатили додаткові гроші (включаючи, крім іншого, авіаквитки), ви також можете зазнати втрат за скасування бронювання, які можуть становити до 100% вартості бронювання незалежно від того, чи почалася ваша поїздка . Якщо ви запитуєте відшкодування, за яке було здійснено оплату постачальнику, ми не повернемо вам гроші доти, доки не отримаємо кошти від цього постачальника. У разі повернення коштів ми залишаємо за собою право стягувати з вас комісію з кредитної картки або банківського переказу, які ми понесемо у зв'язку з відшкодуванням. Якщо ваше бронювання скасовано протягом 45 днів до від'їзду, повернення коштів не провадиться. Будь ласка, негайно повідомте нам, якщо вам потрібний лист для відправки до вашої туристичної страхової компанії. Як тільки ми отримаємо ваш письмовий запит, ми надішлемо вам листа про скасування протягом 72 годин.

Страхування подорожей: комплексне страхування подорожей є обов'язковим для всіх наших сафарі та походів. До або після прибуття ми попросимо вас надати наступні дані у випадку, якщо нам потрібно зв'язатися з вашою страховою компанією від вашого імені: ім'я страховика, номер цілодобової служби екстреної допомоги та номер вашого полісу.

Здоров'я: ви повинні бути обізнані про будь-які медичні вимоги, щеплення та рекомендовані запобіжні заходи, що стосуються вашої поїздки, і переконатися, що у вас є всі необхідні документи про вакцинацію. У деяких випадках ненадання необхідних свідчень про вакцинацію (включаючи, крім іншого, жовту лихоманку) може позбавити вас можливості в'їзду до країни. Ми рекомендуємо вам перед поїздкою проконсультуватися з лікарем, туристичною медичною службою або спеціалізованою клінікою вакцинації у вашій країні.

Паспорти: при поїздках за кордон вам необхідно мати паспорт, що діє. Часто для цього потрібно, щоб термін дії паспорта був не менше 6 місяців на день вашого прибуття і в паспорті були як мінімум дві порожні сторінки. Паспорти є обов'язком мандрівника та необхідні для всіх міжнародних поїздок.

Візи: залежно від дипломатичних відносин деякі країни вимагатимуть від вас отримання візи для перебування в їх країні. Щоб дізнатися, чи потрібна вам віза для міжнародних поїздок та як її оформити, зверніться до консульства або посольства країни. Деякі країни дозволяють туристам отримувати візу під час в'їзду, але за це стягується плата. Візи є обов'язком мандрівника та необхідні для всіх міжнародних поїздок.

Особливі вимоги: будь ласка, повідомте нам під час бронювання, якщо у вас є будь-які запити або вимоги, включаючи, крім іншого, дієтичне харчування, конфігурацію ліжок та доступ до інвалідів.

Точність інформації: На нашому веб-сайті, сумлінно на основі останньої доступної інформації, знаходяться описи, інформація та думки щодо щоденних маршрутів, національних парків, спостережень за тваринами, житла, транспортних засобів, часу в дорозі та відстані, погоди та безпеки. Було вжито всіх заходів для забезпечення точної, правдивої та актуальної інформації, однак ми не несемо відповідальності за будь-які помилки або упущення, викликані питаннями, які не залежать від нас. Хоча ми маємо намір дотримуватись маршруту, описаного у вашому маршруті, у маршрут закладена певна гнучкість, і в деяких випадках може знадобитися внести зміни. Через регіони, які ми відвідуємо, подорожі можуть бути непередбачуваними. У разі зміни маршруту ваш гід зв'яжеться з офісом, і будь-яке рішення про зміну вашого маршруту буде остаточним.

Скарги: Скарги необхідно повідомляти вашого гіда, який повідомить офіс, і ми зробимо все можливе, щоб негайно вирішити вашу проблему. Якщо ви залишилися незадоволені, будь ласка, зателефонуйте або напишіть в наш офіс якнайшвидше, але не пізніше, ніж через 7 днів після завершення вашої відпустки з нами, щоб ми могли продовжити розслідування цього питання. Відповідальність за претензії, про які не було повідомлено відповідно до цієї процедури, не ухвалюється.

Конфіденційність: ми зобов'язуємося захищати вашу конфіденційність і погоджуємося дбайливо звертатися з вашою особистою інформацією та не розголошувати її третім особам, за винятком випадків, коли ми бронюємо послуги від вашого імені, включаючи, крім іншого, авіаквитки.

Відповідальність: Ми не несемо жодної відповідальності за будь-які травми, збитки, збитки (включаючи непрямі збитки), затримки, додаткові витрати чи незручності, спричинені прямо чи опосередковано діями, бездіяльністю чи невиконанням зобов'язань, будь то за недбалістю чи іншим чином, сторонніх постачальників, над якими у нас немає прямого контролю, форс-мажорних обставин чи будь-яких інших подій, які знаходяться поза нашим контролем або які не можуть бути запобігані розумним зусиллям з нашого боку.

 

Я, ______________________________, уважно прочитав, зрозумів та погодився з умовами бронювання встановленими African Queen Ukraine

Ім'я (друкованими літерами): _____________________________________________________________

Підпис: ____________________________________________________________________________

Дата: _________________________________________________________________________________