uk  en_GB  ru_RU 
Machame 6 -денний маршрут
Головна » Machame 6 -денний маршрут

Machame 6 -денний маршрут

machame-route-2

День 1: Ворота від Аруші до Мачаме до табору Махаме Висота: від 1800 м до 2835 м, Відстань: 11 км, Час пішого туризму: 4-6 годин, Місце проживання: Ліс Монтана

 

Після сніданку наш автомобіль доставить вас від готелю до воріт Махаме, це займе близько 2 годин. Подорож проходить через село Махаме, яке розташоване на нижніх схилах гори. Біля воріт Machame ви виконаєте необхідні процедури реєстрації, після чого ви почнете похід через тропічний ліс, на нижчих висотах стежка може бути брудною та слизькою. Тут хороша ідея - гетри та трекінгові палиці. Ми продовжуємо, поки не дійдемо до табору Мачаме, де ви побачите, що намети вже встановлені для вас. Вечеря та ніч у кемпінгу Machame

 

День 2: Табір Махаме до табору Шира

 

Висота: від 2835 м до 3750 м, Відстань: 5 км, Час ходьби 4-6 годин, Місце проживання: Мурланд

 

Після сніданку залиште поляни тропічних лісів і продовжуйте підйом, перетинаючи маленькі долини та круті скелясті хребти, покриті рослинами верес, на західну сторону гори, де розташований табір. У цьому таборі ви зможете отримати чудовий вид на гору Меру, плато Шира, пік Кібо та захід сонця.

 

 

 

 

 

День 3: Табір Шира до Лавової вежі до табору Барранко

 

Висота: від 3750 до 3900 м, Відстань: 10 км, Час ходьби: 5-6 годин, Місце проживання: Напівпустеля

 

Це довгий і важливий день акліматизації. Від плато Шира ми продовжуємо на схід по хребту, проходячи перехрестя до вершини Кібо. Продовжуючи, наш напрямок змінюється на південний схід до Лавової вежі, званої Зубом акули (висота 4600 м). Незабаром після вежі ми підходимо до другого перехрестя, яке йде до льодовика Стріла. Тепер ми продовжуємо рух до табору Барранко. Хоча ви закінчуєте день приблизно на тій же висоті, що і на початку, цей день дуже важливий для акліматизації та допоможе вашому тілу підготуватися до дня вершини.

 

День 4: Табір Барранко до табору Барафу

 

Висота: від 3900 м до 4675 м, відстань: 10 км, час пішого туризму: 6-7 годин, місце проживання: альпійська пустеля

 

Після сніданку ми покидаємо Барранко і продовжуємо крутим хребтом вгору по стіні Барранко (висота 4150 м), через долину Каранга (висота 3995 м) до перехрестя, яке з'єднується зі стежкою Мвека. Ми продовжуємо рух до табору Барафу. Ви завершили Південну трасу, яка пропонує вид на вершину від багатьох різних ангелів. Тут ми робимо табір з видом на вершину вдалині.

 

 

 

 

 

День 5: Табір Барафу до вершини, вниз до табору Мвека

 

Висота: від 4675 м до 5895 м до 3100 м, Відстань: 5 км вгору і 12 км вниз, Час пішого туризму: 5-7 вгору, 5-6 годин вниз, Місце проживання: кам'яні осипи та вершина з льодом

 

Дуже рано вранці (опівночі до 2 години ночі) ми продовжуємо шлях до вершини між льодовиками Ребманн і Ратцель. Ви рухаєтесь у напрямку на північний захід та піднімаєтесь через важкі осипи у напрямку до Стелли Пойнт по краю кратера. Це найбільш складна частина психічного та фізичного походу. У стеллі Пойнт ви зупинитесь для короткого відпочинку і будете винагороджені найпрекраснішим сходом сонця, який ви коли -небудь бачите. Швидкі туристи можуть побачити схід сонця з вершини. З Стелла -Пойнт ви можете зіткнутися зі снігом на протязі всього свого годинного підйому на вершину. Опинившись на піку Ухуру, ви досягли найвищої точки на горі Кіліманджаро та континенту Африка. З вершини ми починаємо наш спуск, продовжуючи прямо вниз до табору Mweka, зупиняючись у Барафу на обід. Вам може знадобитися гетри та трекінгові палиці для сипучого гравію. Ми прибуваємо до табору Mweka та насолоджуємось нашою останньою ніччю на горі.

 

День 6: Табір Mweka до воріт Mweka, поїздка до Аруші

 

Висота: від 3100 м до 1646 м, Відстань: 10 км вниз, Час спуска 3-4 години, Місце проживання: Ліс

 

Сьогодні твій останній день на горі. Після сніданку ви спуститесь до воріт парку Мвека, пройшовши через ліс Монтани. Цей спуск триватиме 3-4 години. Біля воріт Mweka ви підписуєте своє ім’я та дані в реєстрі. Тут також успішні альпіністи отримують сертифікати вершини. Ті альпіністи, які досягли Стелла Пойнт (5756 м), отримують зелені сертифікати, а ті, хто досяг піку Ухуру (5895 м), отримують золоті сертифікати.

 

Від воріт Мвека ви продовжите рух до села Мвека, де вам подадуть смачний гарячий обід !! Після обіду ви їдете назад до Аруші на довготривалий гарячий душ, вечерю та святкування !! (2-3 години)

 

Пакет включно,

 

· Усі паркові збори, включаючи ПДВ 18%

 

· Трансфери з аеропорту

 

· Транспорт до готелю та з нього, а також до стежки

 

· Намети на горі (високоякісний гірський одяг) та

 

· Інше комунальне обладнання (наприклад, намет для барбекю, приватний хімічний туалет з туалетом, стіл і стільці тощо)

 

· Усі страви під час перебування на горі

 

· Заробітна плата екскурсоводів, кухарів та вантажників

 

Ексклюзивний пакет,

 

· Міжнародні та внутрішні рейси

 

· Поради екскурсоводам, вантажникам та іншому персоналу

 

· Спальні мішки, прокладки та інше особисте спорядження.

 

· Безалкогольні напої та пиво

 

· Попереднє розміщення та розміщення в Аруші до підйому на Кіліманджаро

 

· Пральня

 

· Візи, Страхування подорожей Медична страховка

 

· Предмети особистого характеру

Резервувати зараз! 

Резервуйте зараз - Сафарі з дикою природою, Походи в гори, Культурні тури, Відпочинок на пляжі, Корпоративні подорожі, Сафарі на повітряних кулях, Весілля та медовий місяць