uk  en_GB  ru_RU 
Marangu 6 -денний маршрут
Головна » Marangu 6 -денний маршрут

Marangu 6 -денний маршрут

marangu-route-1

День 1: Аруша до воріт Марангу до хатин Мандари

 

Висота: від 1879 м до 2720 м, Відстань: 8 км, Час пішого туризму: 3-4 години, Місце проживання: Ліс Монтана

 

Вас переведуть до воріт Marangu з готелю і пройдуть реєстрацію біля воріт (2-3 години). Після цього ви почнете походити через тропічний ліс до хатини Мандара. Тут у вас буде можливість акліматизації відвідати кратер Курган. Вечеря та ночівля у хаті Мандара.

 

День 2: Хати мандари до хатин Хоромбо

 

Висота: від 2720 м до 3720 м, відстань 11 км, час пішого туризму: 5-6 годин, місце проживання: Мурланд

 

Після сніданку ви підніметеся на тропічний ліс і продовжите похід до хати Хоромбо, де ви пройдете по ковзаючих болотах і отримаєте з кулака чіткий вид на височий Кіліманджаро.

 

День 3: Хата Хоромбо

 

Витратьте додатковий день тут, у Horombo протягом 6 -денного маршруту з метою акліматизації. Цього дня ви вирушите в похід до хребта Мавензі або Скелі Зебра, щоб ваше тіло пристосувалося до більшої висоти приблизно за 2–3 години часу пішого туризму. Після цього заняття ви повернетесь до хати Хоромбо на обід, відпочиваючи до вечері та ночівля.

 

 

 

 

 

День 4: Хатини від хоромбо до хатин Кібо

 

Висота: від 3720 м до 4720 м, Відстань: 9 км, Час пішого туризму: 5-6 годин, Місце проживання: Альпійська пустеля.

 

Після гарного нічного відпочинку та сніданку ви пройдете повз останньої точки води, щоб дістатися до Кібо, що спуститься у велику пустелю між двома вершинами Мавензі та Кібо. Рання вечеря та ночівля у хаті Кібо.

 

День 5: День вершини, табір хат Кібо до вершини Ухуру до табору хатин Хомробо

 

Висота: від 4720 м до 5895 м, вниз 3720 м, відстань: 6 км вгору, 15 км вниз, час: 6-8 годин вгору, місце проживання: Альпійська пустеля.

 

Прокиньтесь опівночі на легкий сніданок, а потім підготуйтесь до сходження на вершину. Оскільки ви підніметеся на вершину в темряві, вам потрібно мати фари/ліхтарики. До початку опускання також буде дуже холодно, тому вам доведеться мати всі свої теплі шари. Це важливий час, щоб повільно йти повільно (полюс на суахілі). Мета - піднятися до світанку, щоб досягти вершини Ухуру незадовго до або після сходу сонця. Це, безумовно, найскладніша частина походу з безліччю переходів по крутій стяжці або, можливо, снігу, і досягає точки Гілмана на краю кратера на 5685 м 4 та 6 ранку. Тут ви побачите легендарний кратер та його крижані шапки обличчям до вас. Потім після 2 годин піших прогулянок уздовж обідка кратера Кібо біля знаменитих снігів ви потрапите на справжню вершину Кіліманджаро, вершину Ухуру, яку ви витратите кілька разів на фотографування. Після ваших фотографій з вершини та огляду краєвидів спуститесь назад до хат Кібо, пообідайте, відпочиньте, зберіть своє спорядження та продовжуйте рух вниз, повторно пересікаючи сідло до хатин Хоромбо. Вечеряйте та ночуйте у таборі Horombo.

 

День 6: Табір хатин Хоромбо до воріт Марангу на гору Меру Аруша

 

Висота: від 3720 м до 1879 м, Відстань: 19 км, Час спуску: 4-7 годин

 

Після тривалого сну ви прокинетесь на сніданок і зберетесь, продовжите спуск через заболочені землі до хатин Мандари. Біля воріт Марангу ви вписуєте своє ім’я та дані в реєстрі. Тут також успішні альпіністи отримують сертифікати вершини, і вам подадуть смачний гарячий обід !! Після обіду ви їдете назад до Аруші на довготривалий гарячий душ, вечерю та урочистості

 

Пакет включно,

 

 

 

· Усі паркові збори, включаючи ПДВ 18%

 

· Трансфери з аеропорту

 

· Транспорт до готелю та з нього, а також до стежки

 

· Намети на горі (високоякісний гірський одяг) та

 

· Інше комунальне обладнання (наприклад, намет, приватний хімічний туалет з наметом для туалету, стіл та стільці тощо)

 

· Усі страви під час перебування на горі

 

· Заробітна плата екскурсоводів, кухарів та вантажників

 

Ексклюзивний пакет,

 

· Міжнародні та внутрішні рейси

 

· Поради екскурсоводам, вантажникам та іншому персоналу

 

· Спальні мішки, прокладки та інше особисте спорядження.

 

· Безалкогольні напої та пиво

 

· Пральня

 

· Візи, Страхування подорожей Медична страховка

 

· Предмети особистого характеру

Резервувати зараз! 

Резервуйте зараз - Сафарі з дикою природою, Походи в гори, Культурні тури, Відпочинок на пляжі, Корпоративні подорожі, Сафарі на повітряних кулях, Весілля та медовий місяць