uk  en_GB  ru_RU 
Підйоми на Кіліманджаро
Головна » Підйоми на Кіліманджаро

Підйоми на Кіліманджаро в Танзанії

Танзанія є дуже популярним місцем для гірських походів, оскільки тут знаходяться вражаючі Кіліманджаро та гора Меру. Ці знамениті вершини приваблюють тисячі людей, які щороку приїжджають до Танзанії з метою підкорити її вершину. Кожна гора має свою красу, характер і виклик.

Кіліманджаро

Кіліманджаро вражаюче височіє з савани в Танзанії. Це найвища гора в Африці (19 341 фут, 5 895 м) і один з найбільших вулканів у світі. Тому він надихає тисячі шукачів пригод щороку піднятися і стати на його крижану вершину. Через надзвичайну висоту та розташування гір тут є п’ять кліматичних поясів, від тропічних лісів до Арктики. Найбільша проблема під час сходження на Кіліманджаро - це швидкість підйому і висота. Якщо Ви готові до фізичних і розумових випробувань, сходження на Кіліманджаро – це враження на все життя! Окрім фізичної форми, одним із ключів до Вашого успіху на Кілі є вибір маршруту, який вам найкраще підходить. Ми створили 4 маршрути Кіліманджаро, щоб дати вам уявлення про різні варіанти.

Гора Меру

У центрі національного парку Аруша знаходиться друга за висотою гора Танзанії (4566 м, 12 000 футів), гора Меру. Ця вулканічна гора знаходиться всього в 50 милях на захід від Кіліманджаро і височіє високо над містом Аруша. На нижніх схилах можна побачити буйволів, жирафів, зебр і мавп. Підйом на гору Меру часто вважається розминкою для старшого брата Кіліманджаро. Однак не варто недооцінювати цей похід, оскільки він крутіший і технічно складніший. Тому це досить складне завдання, але воно того варте. Околиці вражають з приголомшливим видами дикої природи. Крім того, на вершині відкривається вражаючий панорамний вид на Кіліманджаро і долину Рифт, а також схід сонця над Кіліманджаро.

Lemosho-route-768x607
Лемошо маршрут на 7 днів
machame-route-2
Machame маршрут на 6 днів
machame-route-2
Machame 7 -денний маршрут
marangu-route-1
Marangu 6 -денний маршрут
climb-kilimanjaro-dates
Ціни на маршрути сходження на Кіліманджаро 2021-2022

Резервувати зараз! 

+380502221003 | +255688885595 | +254708786090

Резервуйте зараз - Сафарі з дикою природою, Походи в гори, Культурні тури, Відпочинок на пляжі, Корпоративні подорожі, Сафарі на повітряних кулях, Весілля та медовий місяць