uk  en_GB  ru_RU 
Занзібар
Головна » Занзібар

Океан - Занзібар

Бірюзові води, блакитне небо, хвилясті пальми, ідилічні піщані пляжі, незаймані коралові рифи та атмосфера відпочинку. 

Занзібар - одне з найпопулярніших пляжних місць, ідеально розташоване на узбережжі Танзанії. Це ідеальне місце, щоб розслабитися та омолодитися. Розслабтеся під пальмою з тропічним коктейлем, спостерігаючи захід сонця над Індійським океаном. Окрім найкрасивіших пляжів світу, Занзібар пропонує багату історію, захоплюючу суміш культур та захоплюючі острівні заходи.

 

Вражаючі білі пляжі

Незалежно від того, чи бажаєте ви м’яких піщаних пляжів, хитких пальм, кришталево-блакитних вод або красивих оранжево-червоних заходів сонця, острів Занзібар пропонує все це. Це ідеальне місце в Східній Африці, щоб відпочити та насолодитися невимушеним пляжним життям. Занзібар має так багато дивовижних тропічних пляжів, усіяних рибальськими селами. Найкращі пляжі Занзібару знаходяться в північній і східній частині острова. Ці пляжі є раєм для серфінгістів, снорклінгів, дайверів і засмагаючих.

 

Підводне плавання

Занзібар є одним з найкращих цілорічних місць для дайвінгу та снорклінгу в світі, завдяки температурі води від 25 до 29 градусів, чудовій видимості та великій кількості коралових рифів і тропічних риб. Зустрічайте найкрасивіших тропічних риб (мавританських ідолів, блакитного танга та риби-клоуна), черепах, скатів та дельфінів. Занзібар також є сезонним домом для китів, китових акул і скатів. Одними з найкращих місць є острів Мнемба (Ваттабомі, Велика стіна), Нанківелл, Кунгуї та Борібу.

 

Історичне кам'яне місто

Кам'яне місто - культурний та історичний центр Занзібару. Це унікальна суміш африканської, арабської, індійської та європейської культури. Прогуляйтеся лабіринтом вузьких вулиць і відкрийте для себе церкви, мечеті, ринки та барвисті магазини. Насолоджуйтесь чудовою атмосферою цього чарівного старого міста. Тут є на що подивитись і чим зайнятися: від відвідування історичних будівель, таких як Палац султана та Будинок чудес, до чудових ресторанів із райською кухнею.

zanzibar_202109_4_africanqueen.com.ua

10 Днів Розкішного Сафарі та Пляжного Відпочинку

1-7 дорослих на 10 Днів Люкс Сафарі + Відпочинок на Пляжі

Цей тур включає відвідування кількох туристичних визначних пам'яток Танзанії - Національний Парк Тарангіре, Національний Парк Серенгеті, Заповідник НгороНгоро, відвідування Масайського Села, Національного Парку Озера Маньяра та Занзібар.

zanzibar_202109_1_africanqueen.com.ua

11 Днів на Занзібарі і Сафарі "Північного Кола" в Танзанії

1 - 7 дорослих на 11 Днів та 10 Ночей

Ваша 11-денна відпустка починається і закінчується на Занзібарі; через кілька днів здійсніть рейс до Північної траси.

Резервувати зараз!

Резервуйте зараз - Сафарі з дикою природою, Походи в гори, Культурні тури, Відпочинок на пляжі, Корпоративні подорожі, Сафарі на повітряних кулях, Весілля та медовий місяць

У цій галереї можна побачити останні фото наших мандрівників. Насолоджуйтесь!