uk  en_GB  ru_RU 
Сафарі
Головна » Сафарі

Сафарі Тури

Якщо є одна країна, де ви можете відчути неперевершене сафарі, то це Танзанія. Що відрізняє цю країну від інших, так це її чудова природа та величезна кількість дикої природи. У Танзанії більше дикої природи на квадратний кілометр, ніж у будь-якій іншій країні Африки.

Захопливі природні чудеса

З семи природних чудес Африки три знаходяться в Танзанії! Це національний парк Серенгеті, гора Кіліманджаро і кратер Нгоронгоро. Побачте прайди левів, які лежать у траві, слонів, що купаються в річці, гепарда, що переслідує газель, і тисячі мігруючих антилоп гну, що рухаються пиловими колонами по безкрайніх рівнинах. Не кажучи вже про вражаючі природні пейзажі, які варіюються від величних гір, кратерів і боліт до пальмового узбережжя та савани, усипаної деревами акації. Коли ви думаєте про те, щоб поєднати своє сафарі чи похід на Кіліманджаро з відпочинком на тропічному острові, як-от Занзібар, зрозуміло, що це не зробити краще ніде, ніж у Танзанії.

Щоб надихнути вас, ми створили кілька зразків маршрутів сафарі в Танзанії нижче. Кожен маршрут буде розроблено відповідно до Ваших особистих побажань та інтересів.

Сафарі 2021 African Queen Ukraine

5 Днів Сафарі в Танзанії

1-7 дорослих на 5 Днів та 4 Ночі

Цей тур пропонує відвідування Національного парку Серенгеті, Заповідника НгороНгоро і Національний парк озера Маньяра.

safari_2021_africanqueen.com.ua_69

6 Днів Сафарі в Танзанії

1-7 дорослих 6 Днів Люкс Сафарі

Цей тур передбачає відвідування таких туристичних місць Танзанії - Національний парк Тарангіре , Національний парк Серенгеті , Заповідник Нгоронгоро та відвідування села Масаї , Національний парк Озеро Маньяра

safari_2021_africanqueen.com.ua_36

7 Днів Сафарі "Північного Кола" в Танзанії

1 - 7 дорослих на 7 Днів та 6 Ночей

Цей тур передбачає відвідування кількох туристичних місць Танзанії, таких як: Національний парк Тарангіре , Національний парк Серенгеті , Заповідник Нгоронгоро , Озеро Еясі

zanzibar_202109_4_africanqueen.com.ua

10 Днів Розкішного Сафарі та Пляжного Відпочинку

1-7 дорослих на 10 Днів Люкс Сафарі + Відпочинок на Пляжі

Цей тур включає відвідування кількох туристичних визначних пам'яток Танзанії - Національний Парк Тарангіре, Національний Парк Серенгеті, Заповідник НгороНгоро, відвідування Масайського Села, Національного Парку Озера Маньяра та Занзібар.

zanzibar_202109_1_africanqueen.com.ua

11 Днів на Занзібарі і Сафарі "Північного Кола" в Танзанії

1 - 7 дорослих на 11 Днів та 10 Ночей

Ваша 11-денна відпустка починається і закінчується на Занзібарі; на кілька днів Ви можете здійсніти рейс до Північної траси.

Резервувати зараз!

Резервуйте зараз - Сафарі з дикою природою, Походи в гори, Культурні тури, Відпочинок на пляжі, Корпоративні подорожі, Сафарі на повітряних кулях, Весілля та медовий місяць