uk  en_GB  ru_RU 
Послуги
Головна » Послуги

Послуги які ми пропонуємо

African Queen Україна є партнером туристичної компанії в Танзанії African Queen Adventures , яка пропонує індивідуальні сафарі в Танзанії, які реалізують Ваші мрії про сафарі. Ми любимо показувати Вам відомі природні чудеса цієї країни, а також приховані скарби. Ми проводимо Вас з найкращих місць дикої природи на півночі Танзанії до чистої справжньої дикої місцевості на півдні та з вершини Кіліманджаро до нескінченних ділянок білих піщаних пляжів у тропічному Занзібарі.

Чому варто вибрати пригоди з African Queen Україна?
Сезонні Ціни

Як місцева компанія з сафарі, що базується в Аруші, у нас є конкурентоспроможні ціни, тому у вас є цінова перевага при бронюванні у нас.

Багатомовні Досвідчені Гіди

Наша команда складається тільки з професійних та досвідчених гідів. Вони розмовляють англійською, німецькою, іспанською, італійською, українською, російською та китайською мовами.

Місцевий Туроператор

Ми піклуємось про вас від початку і до кінця і знаємо все про Танзанію, від дикої природи та природи різних культур.

Особисте Обслуговування

Ми даємо вам особисті поради, коли їхати, де зупинитися та що можна побачити. З більш ніж 10 -річним досвідом ми усвідомлюємо важливість особистого обслуговування.

Наші Особливості

Автомобілі сафарі

У нас є власні автомобілі для сафарі; новітні модифіковані Land Cruisers (повний привід). Ці автомобілі зручні, мають сидіння з високою спинкою та багато місця для ніг. Люки на даху забезпечують оптимальний огляд дикої природи, оскільки цей дах може перевертатися спереду, ззаду і навіть повністю зніматися з автомобіля. Таким чином ви можете встати, вийти з верху автомобіля або навіть сісти на дах. На великих відстанях дах буде закритий. Наші транспортні засоби повністю укомплектовані аптечками, вбудованим холодильником і радіосистемою далекого радіусу дії для зручного спілкування.

Приватні сафарі

Усі різні і мають інші бажання та інтереси, тому жоден маршрут не повинен бути однаковим. Ви віддаєте перевагу відвідувати відомі національні парки на півночі або їхати дорогою, на якій менше подорожували на півдні чи заході? Відкриття для себе великої п’ятірки є у вашому списку бажань, спостереження за птахами чи прогулювальне сафарі в Серенгеті? Приватні сафарі пропонують вам величезну свободу. Ви можете подорожувати на власних умовах та у власному темпі, оскільки у Вас є приватний гід та автомобіль. Якщо Ви любите зупинятися біля річки на годину, щоб побачити, як купаються табуни слонів, це можливо. Або якщо Ви хочете відпочити біля басейну замість цілодобового перегляду гри, це залежить тільки від Вас. Ми створюємо індивідуальне сафарі, яке відповідає Вашим очікуванням та реалізує ваші мрії про сафарі.

резервувати

Резервуйте зараз - Сафарі з дикою природою, Походи в гори, Культурні тури, Відпочинок на пляжі, Корпоративні подорожі, Сафарі на повітряних кулях, Весілля та медовий місяць